Lifestyle

Co je vhodný dárek na Valentýna a na co byste raději měli zapomenout?

Svátek zamilovaných se blíží. Přestože jej někteří zatracují nebo ignorují, 14. únor má i u nás mnoho příznivců, kteří právě v tento den oslavují svou lásku. Co je vhodné věnovat svému protějšku?
A vůbec, má být tento den o dárcích?

Co je vhodný dárek na Valentýna a na co byste raději měli zapomenout?

Valentýn už je za rohem, a pokud je zrovna nyní ten čas, kdy se rozhlížíte, čím svou drahou polovičku obdarujete, čtěte dál.

Než vezmete útokem nějaký obchod a necháte se unést osrdíčkovanými předměty, zamyslete se, jestli je to to pravé ořechové.
Na Valentýna si sice nemusíte na důkaz lásky dávat dárky, ale pokud už se tak rozhodnete, chce to šťastnou ruku při výběru.

Naše tipy jsou takzvanou sázkou na jistotu, která potěší i za každé jiné okolnosti. 

Dárky ke Svatému Valentýnu

 • 1) Pánové, tyrkysová krabička (rozumějte Tiffany) udělá každé ženě radost za všech okolností. Tento náramek je decentní a zároveň plný lásky díky malému srdíčku. (prodává Tiffany & Co.)
 • 2) Další šperk, který ženy milují, jsou náušnice. Kombinace perličky, barevného a čirého kamínku je vkusným kouskem, se kterým určitě nešlápnete vedle. (prodává Swarovski)
 • 3) Máte rádi masáže? Umíte si touto formou zpříjemnit večer? Pokud ano, potom je skvělým dárkem voňavý masážní olejíček. (prodává Bellarose.cz)
 • 4) Letenky/zájezd – cestování sice stojí peníze, ale zážitky z cest vám zůstanou navěky a jsou zcela zdarma! Dopřejte si je spolu.
 • 5) Svíčky navodí atmosféru a pro doladění interiéru jsou vhodným dárkem nejen na Valentýna. (prodává Ingredients)
 • 6) Hedvábí! To k ženám patří, a proto i v den lásky ocení dárek, kterým je například ikonický hedvábný šátek. Navíc jde napříč generacemi. (prodává Hermés)
 • 7) Většina žen je zbožňuje boty a kabelky. Pokud chcete dostát tématu, sáhněte třeba po červené. Ale pozor, vybírejte pečlivě! Tato výrazná barva je vhodnější na menších kabelkách. (prodává Tory Burch)
 • 8) Hedvábí sluší i pánům, třeba v podobě kravaty. Je vašemu partnerovi oblek takzvaně denním chlebem? Nebo si tento oděv obléká jen výjimečně? Tak či onak, krásnou kravatou nic nezkazíte. (prodává Hermés)
 • 9) Večeře zní možná prvoplánově, ale znáte přece pořekadlo, že láska prochází žaludkem. Užít si společný večer, vyrazit na výborné jídlo a pití je forma relaxu, kterou si zasloužíte. Minimálně 50 restaurací po celé republice, které nabízejí speciální Valentýnské menu, najdete ZDE.
 • 10) Když chcete věnovat lásku formou nápisu, udělejte to decentně a vkusně, třeba na designovém svícnu. (prodává bellarose.cz)
 • 11) Parfém bývá nejpopulárnějším dárkem – ať už pro ženu či pro muže. Pánský Kilian nabízí dokonalé spojení elegance a nekompromisního luxusu. Tento parfém je umění! (prodává Ingredients)

Svého partnera/partnerku na svatého Valentýna můžete překvapit i romantickým gestem. Vzkaz na zrcadle, schovaný dopis pod polštářem, snídaně do postele, horká vana, šampaňské a květiny. To vše je rozhodně povoleno.

Čemu se ale raději vyhnout?
Nářadí pro pány, krém na celulitidu pro dámy a podobné dárky vášeň zaručeně smetou ze stolu.
Také nedávejte nic, co je pouze praktické, to si nechte na jindy.
Nedoporučujeme plánovat na Valentýna zásnuby. Ty si zaslouží své originální datum a nečekaný moment. Na svátek zamilovaných je to příliš ohrané.

autor: redakce  /  09. 02. 2016
foto: archiv firem

OK! Magazin

 

Štítky

Webdesign:  

OK! International / Inzerce / Ochrana osobních údajů / RSS